Екологи


Підготовка до міського  брейн-рингу серед команд учнів 4 класів  «Птахи нашого міста», присвяченого Всесвітньому Дню птахів


Для підготовки до конкурсу «Птахи нашого міста» необхідно ознайомитися з основними ознаками, особливостями життя та голосами наступних птахів:

дятел середній
зозуля
ластівка міська
синиця велика
горобець хатній
серпокрилець чорний
соловейко східний
ворона сіра
зяблик
жайворонок польовий
                                           
  • Інтернет-ресурси для підготовки команди:
http://bird-ukraine.pp.ua/ 
http://pernatidruzi.org.ua/ 
http://onbird.ru/opredelitel-ptic 

Умови гри:
У Брейн-рингу одночасно грають дві команди, у кожній з яких по 6 гравців. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання подається команда «Час». Після звукового сигналу команда може натиснути на кнопку, тим самим повідомивши про бажання відповісти на запитання. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується «фальстарт» (заборона відповіді), і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.            Якщо обидві команди-учасники натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою. За правильну відповідь команда отримує один бал.  

Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.

Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.  Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.
Гра проводиться до того моменту, коли одна з команд відповість позитивно на 5 запитань.
На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина. По закінченню 1 туру команда-переможець одного двобою грає з командою-переможцем іншого. Виграє та команда, яка дійде до фіналу.

Немає коментарів:

Дописати коментар